.com
.net
.blog
.club
.de
.ru
.uk
.io

Bir alan adından daha fazlası

Ücretsiz E-Posta Adresi

Başlamak için 5 GB posta kutusu alanına sahip alan adınıza bağlı profesyonel bir e-posta adresi edinin. İstediğiniz zaman ek alan için yükseltme yapın.

Opsiyonel SSL Sertifikası

Bir hosting ile birlikte Let's Encrypt SSL ücretsiz kullanabiliyorsunuz. Ek olarak opsiyonel SSL sertifikası satın alarak arama motorlarındaki şansınızı arttırabilirsiniz.

Domain Kilitleme

Alan adı transfer kilidimiz, alan adınızın yetkisiz üçüncü parti transferlerine karşı korunmasını sağlar.

DNS Kontrolü

Enjoy full Domain Name System control, with support for unlimited subdomains. Free Anycast DNS also gets your visitors to your site via the quickest way possible.

Teknik Destek

Alan adları ile ilgili yaşayacağınız tüm sorunlarda teknik destek ekibimize ulaşabilirsiniz. Ekibimiz size kısa süre içinde yanıt verecektir. 

Geliştiriyoruz

Alan adınızla daha fazlasını yapmanıza yardımcı olabiliriz. Web Hosting, profesyonel E-posta Hostingi ve daha fazlasıyla birleştirerek çevrimiçi varlığınızı güçlendirin.

Neden Voligen Domainler?

Bir domainden beklediğiniz herşey!

Alan adı gizliliğine önem veriyoruz

Kişisel bilgilerinizin ne kadarının çevrimiçi paylaşıldığını kontrol edebilmeniz gerektiğine inanıyoruz. WHOIS Alan Adı Gizliliğimiz ÜCRETSİZ olarak dahildir (alan adınızın ömrü boyunca) ve otomatik olarak yenilenecektir.
Alan adı gizliliğine önem veriyoruz

Ücretsiz ve limitsiz alt alan adları oluşturun

Web siteniz için çok sayıda alt alan adına mı ihtiyacınız var? Endişelenmenize gerek yok. Paylaşımlı, VPS ve Adanmış barındırma planlarımızla SINIRSIZ alt alan adına sahip olmanın rahatlığını yaşayın, sitenizin ölçeklenebilirliğini ve esnekliğini sağlayın.
Ücretsiz ve limitsiz alt alan adları oluşturun

Basit alan adı yönetimi

Alan adlarınızı panelimizin tek bir sayfasından yönetmenin rahatlığını yaşayın. DNS kayıtlarını zahmetsizce düzenlemekten alan adı yönlendirmeyi yapılandırmaya ve ötesine kadar, kullanıcı dostu arayüzümüz sizi güçlendirir. Ve herhangi bir engelle karşılaşmanız durumunda, günün her saati desteğimiz size her adımda yardımcı olmak için hazırdır.
Basit alan adı yönetimi
SSL Sertifikaları

SSL Sertifikaları ile iş güvenini artırın

SSL neden önemlidir?

SSL Sertifikaları internette veri şifrelemeyi mümkün kılar ve verilerin bir web sunucusundan tarayıcıya güvenli bir şekilde iletilmesini sağlar. SSL ile web siteniz https protokolünü kullanabilir ve bağlantının güvenli olduğunu belirtmek için son kullanıcıların web tarayıcılarında bir asma kilit görüntülenir.

Neden bir SSL sertifikasına ihtiyacım var?

Google, web'i daha güvenli hale getirmek istiyor ve bunun büyük bir kısmı, insanların Google üzerinden eriştikleri sitelerin güvenli olduğundan emin olmayı içeriyor. Bu nedenle SSL kullanan web sitelerinin arama sonuçlarında daha yüksek sıralamadan yararlandığı gösterilmiştir.

SSL Sertifikaları ile iş güvenini artırın
Domain Transfer

Zaten bir alan adı mı satın aldınız? Bugün bize transfer edin!

Web sitenizin alan adını mevcut kayıt kuruluşunuzdan hızlı bir şekilde aktararak yönetin - sadece birkaç tıklama yeterlidir.
Zaten bir alan adı mı satın aldınız? Bugün bize transfer edin!
Domain Ücret Tablosu

Alan adınızın TLD fiyatını öğrenin

İhtiyaçlarınıza Özel Sunucular!

VDS, Cloud ve Dedicated çözümlerimizle ihtiyacınıza özel çözümler sunuyoruz. Tüm yazılımı ile web sunucuları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.