Voligen Nedir?

Voligen Hazır E-Ticaret Sistemleri WordPress içerik yönetim sistemi üzerine inşa edilmiş, WooCommerce alt yapısı ile hazırlanmaktadır. WooCommerce dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı olan en çok tercih edilen açık kaynak kodlu E-Ticaret sistemlerinin başında gelmektedir.

Açık kaynak kodlu olduğu için dünyanın her tarafından yazılımcılar, binlerce ek modüller geliştirmektedir. Ülkemizde çok tercih edilen bir çok kapalı sistemli e-ticaret firmalarının aksiye WooCommerce ile hayal ettiğiniz her ek modülü, eklenti havuzunda araştırabilir, çok uygun maliyetlerle e-ticaret sitenizi modifiye edebilirsiniz. 

Voligen Hazır E-Ticaret Sistemleri WooCommerce alt yapısında geliştirilmiş özel tasarımlar sunmaktadır. Voligen’nin amacı müşterilerine hiçbir kodlama bilgisi gerektirmeden kaliteli, hızlı ve uzun ömürlü e-ticaret sistemleri kurmaktır. Web sitemiz üzerinden beğendiğiniz tasarımı hemen satın al seçeneği ile online olarak satın alabilirsiniz.
 
Ekibimiz kısa süre içerisinde satın aldığınız tasarımın kurulumunu yaparak, panel giriş bilgilerini size destek panelimiz üzerinden göndermektedir. Tüm sorularınız için teknik destek ekibimize bir destek kaydı oluşturabilir, dakikalar içerisinde sorularınıza cevap alabilirsiniz. Ayrıca devamlı geliştirdiğimiz video havuzu üzerinden, e-ticaret sitenizin yönetimini video anlatımları ile kolayca öğrenebilir, uzmanlık gerektirmeden tasarım ve mağaza ayarlarınızda değişiklikler yapabilirsiniz. 
Video kütüphanemizde size hizmet süreniz kapsamında sunduğumuz ücretsiz eğitimler şunlardır. 

Basit Ürün
Yükleme

Varyasyonlu ürün yükleme

Ürün kategori ağacı oluşturma

Menü
ayarları

Sipariş
yönetimi

Mağaza
ayarları

Tasarım sihirbazı ile mağaza özelleştirme

daha bir çok yararlı eğitim videoları

Ayrıca ileri seviye e-ticaret eğitimleri ile arama motorları optimizasyonları konularında, profesyonel ürün çekimleri ve daha bir çok alanda özel video anlatımlı eğitimler hazırlamayı hedeflemekteyiz.