VOLIGEN İLE

ONLİNE MAĞAZANIZI HIZLI VE UYGUN
MALİYETLERLE ÇÖZÜN!

Tüm Detayları ile Voligen özellikleri için aşağı kaydırın.

TEMALAR

SATIN ALMA ADIMLARI

Beğendiğiniz temayı seçip satın alma için ödeme adımları takip edin.

Sistemimiz üzerinden bir domain satın alın veya mevcut domaininiz ismini girin.

Kurulum için bize 1-2 iş saati kadar süre tanıyın. Kurulum bitince sizi arayacağız.

HIZ TESTLERİ

Google Speed Insight testine göre Mobil’de %70 üzeri Masaüstü sürümlerde ise %95 ve üzeri puana sahiptir. Ekip olarak daha iyisi için çalışıyoruz.

Test sonucu için tıklayınız

GtMetrix Londra lokasyonu üzerinden yazılan performans testinde A puan almıştır. Verimlilik %92, Yapı %92 (Optimum performans)

Test sonucu için tıklayınız

Dotcom-tool.com Franfurt testlerine göre site yüklenme hızı 0.8 sn. ilk içerikli boya 0.6 sn. Hız endeksi 0.6 sn. (verim %98, Erişilebilirlik, %98, SEO %92)

Test sonucu için tıklayınız

ALT YAPI ÖZELLİKLERİ

Özelleştirilmiş wordpress ve WooCommerce alt yapısı üzerine inşa edilmiş, devamlı güncelleme alan bir e-ticaret alt yapısı geliştiriyoruz.

Sürükle – bırak tasarım sihirbazı ile kodlamaya gerek kalmadan web sitenizin tasarımı istediğiniz gibi özelleştirebilir, değişiklikler yapabilirsiniz.

Kullandığımız tüm modülleri lisanslı olarak kuruyor, herhangi bir problem karşısında oluşturacağınız taleplerinize hızlı teknik destek hizmetleri sağlıyoruz. 

Cloud sunucu özelliği ile e-ticaret sitenizin bulunduğu sunucuda bir problem olursa anında diğer sunucuya otomatik olarak taşınmakta hizmetiniz kesilmemektedir.

Sınırsız trafik alanı ile web sitenize giren ziyaretçi sayınız kaç olursa olsun herhangi bir kısıtlama getirmiyor, daha fazla sipariş almanızı destekliyoruz.

E-ticaret sitenize kapasiteniz dahilinde sınırsız ürün ekleyebilirsiniz. Her biri 250 kb. görsel boyutu ile ortalama 4-5 bin adet ürüne denk gelmektedir. 

ihtiyacınız dahilinde gerekli e-posta hesaplarını sizin için oluşturuyoruz.  Kullanıcı adı ve şifrelerini destek panelimiz üzerinden iletiyoruz.

Saldırı koruma sistemi, web sayfanıza karşı gelen DDos ve pishing saldırılarına karşı devamlı olarak koruma sağlar. Hızlı önlem almamız için uyarır.

Günlük yedekleme sistemi ile e-ticaret sitenizin rutin yedekleri alınmaktadır. Olası bir problem senaryosunda kaybınız minimuma düşmektedir.

E-TİCARET ÖZELLİKLERİ

Masaüstü bilgisayarlar için özenle hazırlanmış hızlı ve sipariş odaklı tasarımlar hazırlıyoruz.

Mobilde online mağazanıza gelen ziyaretleri daha hızlı siparişe dönüştürmek için özenle tasarlıyoruz.

Tablet kullanıcıları için hazırladığımız tasarım ile ziyaretçilere kaliteli bir alışveriş deneyimi sağlıyoruz.

Iyzico, Paytr gibi sanalpos firmaları ile entegrasyon kuruyor, tüm bankaların kredi kartlarına taksit imkanı sağlıyoruz.

Müşterilerinizden kapıda ödeme yöntemi ile hızlı sipariş alabilir, ödeme seçeneklerini arttırabilirsiniz.

Ek olarak banka havalesi ile ödeme yapmak isteyen müşterileriniz için havale yöntemi tercih edebilirsiniz..

Yurt dışında satış yapmayı hedefleyen müşterilerimiz için Paypal ödeme yöntemini kuruyoruz.

WordPress uyumlu tüm ödeme yöntemleri için kurulum desteği sağlayabilir size yardımcı olabiliriz.

WordPress’in zengin dil seçeneğindenyararlanarak yönetim panelinizi istediğiniz dilde kullanabilirsiniz.

Arama motoru optimizasyonu (SEO) için tam uyumlu bir alt yapı eşliğinde sitenizi arama sonuçlarında daha üst sıralarda çıkarabilirsiniz.

Çoğu sistemin aksine hızlı alışverişi destekliyoruz. Alışveriş esnasında müşterinizi sisteme otomatik kayıt ediyor, satın alma adımlarını azaltıyoruz.

Akıllı sepet sistemi daha önce alışveriş yapıp e-ticaret sitenizi tekrar ziyaret eden kullanıcıları tanır, sepetinde ki ürünleri günlerce hafızasında tutar.

Özellikle mobil cihazlar üzerinden gelen ziyaretçilerin sizinle kolayca iletişime geçmesini ve whatsapp üzerinden sipariş vermesini sağlar.

WooCommerce paneli üzerinde bulunan raporlama modülü ile satışlarınız ve müşterileriniz hakkında detaylı raporlara ulaşabilirsiniz.

Search Console, Google Analytics, Google Speed Insight gibi tüm servisleri panelinizden görüntülemeniz için kullanabilirsiniz.

Satın alma ve üye olma aşamalarından sonra kurulum için teknik ekibimize bildirim düşmektedir. Ortalama 1-2 iş saati içerisinde kurulum işlemleri yapılmaktadır.

Satın alma ve üye olma aşamalarından sonra kurulum için teknik ekibimize bildirim düşmektedir. Ortalama 1-2 iş saati içerisinde kurulum işlemleri yapılmaktadır.

Satın alma ve üye olma aşamalarından sonra kurulum için teknik ekibimize bildirim düşmektedir. Ortalama 1-2 iş saati içerisinde kurulum işlemleri yapılmaktadır.

Ürün yükleme işlemlerinizi hızlı yapabilmeniz için geliştirilmiş panelde keyifle ürünlerinizi yükleyebilirsiniz.

Özellikle benzer ürünler için klonlama özelliğini kullanarak daha hızlı ürün girişleri yapabilirsiniz.

Ürünleri iç içe geçen kategori yapılarında gruplandırabilir, her ürünü ilgili ürün kategorisine ekleyebilirsiniz.

Yüklediğiniz ürünlere beden, renk, numara gibi varyasyonlar ekleyerek farklı seçeneklerin satışlarını yapabilirsiniz.

Kısa açıklama kısmından ürünün öne çıkan özelliklerini ziyaretçilerin daha kolay görebilmesi için ekleyebilirsiniz.

Ürün hakkında tüm özellikleri uzun açıklama kısmına ekleyebilir, SEO uyumlu cümleler hazırlayabilirsiniz.

Ziyaretçilerinize alışverişlerinde kullanabileceği indirim kuponları tanımlayabilirsiniz.

Sepete eklenen ürünleri sadece iki adımda siparişe dönüştürmek için titizlikle kurulmuş bir alt yapı sunuyoruz.

E-Fatura için, Bir Fatura, Bizim Hesap gibi online programlarla entegrasyon için teknik destek hizmeti veriyoruz.

Ürünlerinizi, siparişlerinizi ve müşterilerinizi excel’e aktarabilirsiniz.

Ürünlere yapılan yorumları paneliniz üzerinden kolayca yönetebilirsiniz.

Spam yorumlar için geliştirilmiş engelleme modülü ile koruma sağlıyoruz.

EĞİTİM SÜRECİ

Üyelik adımları sonrasında video kütüphanesine erişim hakkınız olmaktadır. 40-60 dakika içerisinde sistem hakkında tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız tasarım sihirbazı eğitim videosu üzerinden, anasayfa ve iç sayfaların tasarımını nasıl değiştireceğinizi öğrenebilirsiniz.

Ayrıntılı ürün yükleme, kategori oluşturma, sipariş takibi, ve benzer tüm işlemleri yapabilmeniz için hazırladığımız videoyu izleyebilirsiniz.

Ürün girişleri yaparken, Google ve benzer arama motorlarında daha üst sıralarda yer almak için hangi içeriklere dikkat etmeniz gerektiğiniz öğrenebilirsiniz.

E-posta hesaplarınızı bilgisayar ve telefonunuza nasıl kuracağınızı öğrenmek için panelinizde yer alan eğitim videoyu izleyebilirsiniz. 

Dijital pazarlama sürecinde daha başarılı bir girişimci olmak için hazırladığımız eğitim videolarına ulaşabilirsiniz.

Sorularla Yanıtlıyoruz

Kurulum süresi nedir?

Kurulumu tamamlamamız için ortalama 1-2 iş saatine ihtiyacımız vardır. Bu süre içerisinde kurulumu tamamlıyor, size bilgi veriyoruz..

Kargo barkod modülü

Bir Fatura gibi e-fatura modülü kullanıyorsanız, içerisinde barkod sistemini de sağlanmaktadır. Ek olarak panel üzerinden kullanmak istediğiniz kargo barkod modülü için teklif isteyebilirsiniz.

Teknik destek için ne yapmalıyım?

Teknik destek talebiniz için destek panelinize bağlanarak talep oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz talepler çok kısa süre içerisinde yanıtlanmaktadır.

Neden Voligen?

Dünya çapındaki tüm sitelerin ortalama %60 ‘ı WordPress alt yapısı ile yapılmaktadır. Bizde WordPress alt yapısını üzerinden ilerleyerek özelleştirilmiş bir e-ticaret deneyimi sağlıyoruz.

Hızlı, güvenilir, rutin olarak güncelleme alan ve güncelleme sonrasında bozulmayan bir yapı kurup, tüm detayları ile destek hizmeti sağlıyoruz.

Sipariş bildirimleri nasıl geliyor?

Sipariş bildirimleri e-mail adresinize düşmektedir. Yanı sıra admin panelinize de anlık olarak sipariş bildirimleri düşmektedir. 

Ek olarak sipariş takip uygulamasını mobil telefonlarınıza (IOS, Android) yükleyerek, anlık sipariş bildirimlerini cep telefonunuz üzerinden alabilirsiniz.

Yıllık güncelleme nedir

Voligen olarak kurduğumuz açık kaynak kodlu sistemde yıllık olarak talep edeceğimiz ücrette hosting, teknik destek, SSL (Güvenlik sertifikası), günlük yedekleme, rutin virüs tarama hizmetleri yer almaktadır.

Kodlara erişebilir miyim?

Her ne kadar açık kaynak kodlu yazılım kullanıyor olsakta, yazılım kodlarına erişim imkanı sağlayamıyor, devir, hosting taşıma gibi hizmetlerimiz bulunmuyor.

Telefon desteğiniz varmı?

Telefon numaralarımız üzerinden sadece pazarlama hizmeti sağlamaktayız. Teknik destek ekibimiz sadece panel üzerinden açtığınız taleplere dönüş sağlamaktadır. 

Hizmet süreniz ne kadar?

Tüm müşterilerimiz için hizmet süremiz bir yıldır. 1 yıl sonra hizmet yenilemesi yaparak süreci uzatabilirsiniz.

Karar verdiyseniz başlayalım mı?

TASARIMINIZI SEÇİN VE BAŞLAYIN