Sıkça Sorulan Sorular

Evet, seçtiğiniz şablonu sipariş vererek sizden istenilen bilgi ve içerikleri ilettiğinizde siteyi size anahtar teslim olarak teslim ediyoruz?

Evet aldığınız paketlere hosting dahildir.

Hayır, domainler ekstra olarak ücretlendirilir. Sipariş adımında size şık şeklinde sunuyoruz eğer başka bir firmadan aldığınız domain varsa onuda yönlendirebilirsiniz.

Evet sitenin kurulumunu ve içeriklerini girerek size teslim ediyoruz. Sonraki değişiklileri ve güncellemeleri siz panel üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

Evet PayTR ve İyzico sanal pos entegrasyonu dahildir özel banka veya farklı bir ödeme kuruluşuyla çalışmak isterseniz ekstra faturalandırılarak entegrasyon sağlanacaktır.

Evet, size vereceğimiz panel ve giriş bilgileriyle sitenizde düzenleme ve değişiklikler yapabilirsiniz.

Hayır, esktra herhangi bir ücretlendirme yapılmamaktadır. Sadece ekstra olarak entegrasyon veya eklentiye ihtiyaç duyarsanız ücretlendirme belirtilerek faturalandırılacaksınız.

Evet siteler SEO uyumludur.  Yeni ekleyeceğiniz yazı ve sayfalar içinde ayarlama ve düzenlemeler yapabilirsiniz.

Evet, tüm hizmetlerimiz faturalıdır.

Evet, kullanmış olduğunuz muhasebe uygulamasına api yoluyla entegrasyon sağlayabilirsiniz veya ekstra olarak özel engtegrasyon paketlerimizden alabilirsiniz. 

Şablonlara Gözatın ve Hemen Başlayın

Markanızı herkese duyurmak mı istiyorsun? Volinge şablon arşivinden birini seç ve başla. Tüm güncel tasarım ve sistemlerle işinizi internete taşıyın…