Sorularla Yanıtlıyoruz

Kurulum süresi nedir?

Kurulumu tamamlamamız için ortalama 1-2 iş saatine ihtiyacımız vardır. Bu süre içerisinde kurulumu tamamlıyor, size bilgi veriyoruz..

Kargo barkod modülü

Bir Fatura gibi e-fatura modülü kullanıyorsanız, içerisinde barkod sistemini de sağlanmaktadır. Ek olarak panel üzerinden kullanmak istediğiniz kargo barkod modülü için teklif isteyebilirsiniz.

Teknik destek için ne yapmalıyım?

Teknik destek talebiniz için destek panelinize bağlanarak talep oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz talepler çok kısa süre içerisinde yanıtlanmaktadır.

Neden Voligen?

Dünya çapındaki tüm sitelerin ortalama %60 ‘ı WordPress alt yapısı ile yapılmaktadır. Bizde WordPress alt yapısını üzerinden ilerleyerek özelleştirilmiş bir e-ticaret deneyimi sağlıyoruz.

Hızlı, güvenilir, rutin olarak güncelleme alan ve güncelleme sonrasında bozulmayan bir yapı kurup, tüm detayları ile destek hizmeti sağlıyoruz.

Sipariş bildirimleri nasıl geliyor?

Sipariş bildirimleri e-mail adresinize düşmektedir. Yanı sıra admin panelinize de anlık olarak sipariş bildirimleri düşmektedir. 

Ek olarak sipariş takip uygulamasını mobil telefonlarınıza (IOS, Android) yükleyerek, anlık sipariş bildirimlerini cep telefonunuz üzerinden alabilirsiniz.

Yıllık güncelleme nedir

Voligen olarak kurduğumuz açık kaynak kodlu sistemde yıllık olarak talep edeceğimiz ücrette hosting, teknik destek, SSL (Güvenlik sertifikası), günlük yedekleme, rutin virüs tarama hizmetleri yer almaktadır.

Kodlara erişebilir miyim?

Her ne kadar açık kaynak kodlu yazılım kullanıyor olsakta, yazılım kodlarına erişim imkanı sağlayamıyor, devir, hosting taşıma gibi hizmetlerimiz bulunmuyor.

Telefon desteğiniz varmı?

Telefon numaralarımız üzerinden sadece pazarlama hizmeti sağlamaktayız. Teknik destek ekibimiz sadece panel üzerinden açtığınız taleplere dönüş sağlamaktadır. 

Hizmet süreniz ne kadar?

Tüm müşterilerimiz için hizmet süremiz bir yıldır. 1 yıl sonra hizmet yenilemesi yaparak süreci uzatabilirsiniz.

Karar verdiyseniz başlayalım mı?

TASARIMINIZI SEÇİN VE BAŞLAYIN